1 / 5
YAMAHA CDC585 PLAYER
1.000 МКД
Цената е фиксна
1.500 МКД
04.02.2023 08:46

Скопје Центар / Скопје

Cd player, sarzer so 5 diskovi, so dalecinsko. Za podetalni informacii tel: 070 356 323

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070356323
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам