1 / 7
Se Prodava Opel Astra Bertone 2.2 108kw benzin/plin
2.400 €
Цената не е фиксна
31.01.2023 13:42

Штип / Штип

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2002

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

108 kw / 147 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Opel Astra G Bertone 2.2 108kw benzin/plin 2002 god. redovno servisirana i odrazuvana.

Kolata poseduva:
-Kozen enterier (crven)
-Elekrticen krov
-El. Prozori
-El. Retrovirozi
-Greaci na sedista
-Klima
-atest plin (dizna)
-4 novi letni gumi 4 zimni gumi
-Novo radio mp5

Ima registracija cela godina do 27.10.2023

Ima mali karoseriski zabeleski i krovot ne se otvara.

Cena 2.400€ moze zamena samo za motor (sportski ili kros) so moja ili vasa doplata.

Broj za kontakt 078-259-987

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Boban
Потврден огласувач
078259987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам