1 / 10
Правосмукалка 1500w PARKSIDE
8.000 МКД
19.11.2022 10:54

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Правосмукалката е нова од германско производство PARKSIDE.
Јачина 1500 Wati-260 Airwati наменета за суво и водено усисавање. Прохромски сад со запремнина од 30 литри и вентил за испуштање на отпадна вода. Додатен штек за приклучување на додатни апарати со автоматско уклучување и исклучување. Со потенциометар за регулација на проток на воздух и моќен тивок мотор. Практична за домаќинства, авто перални гаражи и работилници.
Во кутија со додатоци.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам