1 / 6
Seat leon
4.500 €
08.11.2022 10:37

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

79 kw / 107 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Seat Leon 1.9tdi. napraven e celosen servis. Poveke info na tel 071545110.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
071545110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам