1 / 10
Mercedes ML 300 CDI 2011 god - uvezen od CH top sostojba
14.000 €
Цената е фиксна
14.900 €
05.02.2023 19:16

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 300

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam Mercedes ML 300 cdi (noviot motor) 4 matic blue efficiency

Proizveden 11.2010 godina

Registriran / servisiran

Full oprema

Uvezen od Svajcarija pred 5 godini

Novi letni gumi i novi bandasi 20 ki
Plateni 1400 eur pred eden mesec

Novi zimski gumi 17 ki so bandasi

Cena : 14.000eur

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Info
Потврден огласувач
078321631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам