1 / 2
Kukja vo Neprosteno
1 €
04.11.2022 17:21

Теарце / Тетово

Број на соби:

4,5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

900 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Север

Se prodava kukja vo s.Neprosteno od 100m2 i dvorno mesto od 800m2 kontakt info 070/254-769

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

tomislav
Потврден огласувач
075350980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам