1 / 10
Нива со лозје во с.Црвулево, 2389 м2
5.000 €
24.12.2022 05:47

Штип / Штип

Квадратура:

2389 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива со лозје.


Локација: с. Црвулево, Општина Карбинци, Штип

Место: Агашлак

Површина: 2389 м2

Имотен лист: 189

Број/Дел: 487/3


Нивата се наоѓа на влезот од селото и има пат од две страни. Оддалечена е 30м од струја и водовод.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ацо
Потврден огласувач
070337128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам