1 / 9
Se prodava nova kuća vo centar
169.999 €
13.01.2023 18:00

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

165 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

centar

Nova ponuda vo AGENCIJA CHANAK👈
Prodažba na kuća 🏡 vo centralniot del na gradot na mirna lokacija!

⛳️ LOKACIJA: Centar
📏POVRŠINA na parcela: 77 м2
📏STANBENA POVRŠINA: 165 м2

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate
vo bilo koe vreme vo tekot na denot.
CHANAK - Agencija za nedvižnosti
📲 078/ 44 99 89 Viber,Whats app
📧 info agencija.chanak@gmail.com
🗺 ul.Derviš Cara br.63 Tetovo (sproti opštinata vo Tetovo)
www.chanak.mk (loading)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kat od kuća vo Čapčoo Sokače!

57999 €

Prodažba na kompletno opremena samostojna kuća vo s.Brvenica

70000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам