1 / 11
OPEL AGILA 1.0
3.900 €
02.01.2023 17:30

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Agila

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

54 kw / 73 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

voziloto e vo top sostojba realni kilometri registracija do mart so zelen karton, klima centralno i el stakla retrovizori i mn poveke... proverka kade sakate ....mozna zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ACE
Потврден огласувач
071567111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам