1 / 11
SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS. UVOZ GERMANIJA
4.750 €
26.01.2023 17:00

Кочани / Кочани

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA SO VOZENJE VO ODLIČNA SOSTOJBA
PLATENI DAVACKI
2006 GOD
1.9 TDI 105 KS.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078302789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам