1 / 3
Xiaomi mi 10t lite 5G nov
11.000 МКД
15.01.2023 10:08

Кичево

Марка:

Xiaomi

Модел:

Mi 10t lite 5G

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava nov xiaomi mi 10T lite 5G
Telefonot e bez nitu edna grepka sleduva so kutija moze da se vidi vo sekoe vreme

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
075606656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам