1 / 12
Gliser Rinker Captiva 180 bowrider
14.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2023 18:53

Струга / Струга

Se prodava gliser Rinker Captiva 180 bowrider vo odlicna sostojba.Registriran vo Ohridska kapetanija,redovno odrzuvan i servisiran.Mnogu socuvan tapacir,korito,motor.
Brodski Motor Mercruiser 135 ks
Prikolka
Stereo ozvucuvanje
Bimini top boat
Registriran za 8 osobi

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Z
Потврден огласувач
071265592
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам