1 / 8
OPEL MERIVA
5.500 €
Денес 09:23

Велес / Велес

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

81 kw....1.7..…..2011...zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
078231557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам