1 / 9
Поларни прекривачи
1.800 МКД
04.11.2022 23:50

Аеродром / Скопје

-Поларани кебиња јорган

Може да се користи како кебе и како прекривач да се стави и јорган се отвара со патент и се става внатре јорганот.
ПОЛАРНО ЌЕБЕ - За здрав и комфорен сон!

➡️Спиењето во студените зимски ноќи е најпријатно и најудобно во топлата прегратка на поларно ќебе.

➡️Уникатно ќебе, произведено од луксузен кадифен материјал.

➡️100% полиестер
➡️Вистинска удобност и добро здравје;
➡️ Одржува оптимална телесна температура:
➡️ Гарантира свежина во лето и топлина во зима;
➡️ Му помага на организмот при настинки, воспалителни процеси, болки;
➡️Лесно за оддржување;

Најубавите поларни кебиња со две лица од кои едната страна е во бела волна а другата страна достапна во повеќе бои: Розе, бордо, сина, виолетова, кафена, крем бела, и пастелно зелена.

Се што ви е потребно во студените денови кои следат се овие крзнени јоргани. Произведен по врвни стандарди на квалитет специјално за потребите на нашиот пазар. Трослоен јорган кој од долната страна е со вештачко крзно, горната плишан материјал е во средина е полнет со силиконско лио.

Најубавите поларни кебиња со отвор да се стави и јорган во нив внатре

Достапни бои: Розе, бордо, кафеава, крем, бел, зелен

Димензии :
230х230 дупли добивате гратис две перници 50х70.
160 х230 единечни добивате гратис една перница 50х70

230х230 дупли
Редовна цена': 2200 денари ❌
Промотивна цена : 1800 денари ✔️

160 х230 единечни
Редовна цена: 2000 денари❌
Промотивна цена 1600 денари ✔️

Како да нарачате? ⤵;
- 📝 пишете ни во инбокс
- 📞 Телефон: 077/541454
✅Нарачка на производ:
🤳Преку VIBER на: 077/541 454
📥Порака на Фејсбук страната
------------------------------------------
🚚📦📬
Праќаме по карго низ цела Македонија!!!
------------------------------------------
🛍🛒🛍
----------------------------------------

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Се продава од:

Auto Brane Export
Потврден огласувач
077541454
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам