1 / 12
USB EMULATOR ZA SINTISAYZERI
2.600 МКД
Цената не е фиксна
14.01.2023 14:04

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Lesno se montira na mestoto na flopyto
emulatorot e nov ------------------2600 den.
USB so preku 500 razni ritmovi i boi -----800 den. 7/8-cigancica -pajdushka --gajda --eleno --grchki--i t.n.
FLOPY diskovi so snimeni ritm---300 den
novi neotpakovani FLOPY disk 5 kom ----700 den
Novi ne otpakovani FLOPY disk 10 kom---1000 den
original polnach za KORG 12V/3.5 Am------1600 den.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078399648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам