1 / 4
IPHONE 11 PRO MAX EVROPSKI “MOBI STRK”
31.000 €
26.01.2023 12:50

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11 pro mqx

Боја:

Green

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Evropski pazar
Sostojba extra
Garancija

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
075304972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам