1 / 5
Turbo za vw seat 1.9tdi 116konji
150 €
08.12.2022 11:50

Битола / Битола

Turboto pasira za site vw motori 116 konji 1.9tdi i kako novo bez luvta aksialna i radialna i istoto e oroginal vw ,ne e reparirano

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

XxxxxxX
Потврден огласувач
070207969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам