1 / 3
Bandazi 18ki 5x114.3 staklooo!!!
350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.11.2022 08:25

Гостивар / Гостивар

Bandazite se izvadeni od vozilo laguna 2017 ,vo odlicna sostojba se ne se krivi ni farbani . Odgovaraat na Renault. Nissan Dodge. Tojota. Mazda i mn.dr.vozila

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070690190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам