1 / 7
PORTABLE SPEAKER LT-1206
3.500 МКД
08.01.2023 08:43

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Се продава нов некористен звучник со супер бас два микрофони за кариоке усб прилкучок....

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

сашо
Потврден огласувач
078335959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам