1 / 1
Iphone 14 Pro Max 256gb NOVI - MOBICOM
73.990 МКД
76.990 МКД
16.02.2023 08:43

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 14 pro max

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Iphone 14 Pro Max 256gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina.
Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija.

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133
075500999

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Iphone 14+ 256 NOVI - MOBICOM

55990 МКД

Honor X8 NOVI - MOBICOM

10990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам