1 / 12
Mercedes S550 Long 2007 Godina
14.500 €
Денес 13:33

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 550

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

289 kw / 393 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Mercedes S 550 benzin 2007 godina, long verzija donesen od USA, so 205 000km realni,prv gazda redovno servisiran i registriran cela godina bez nikakvi vlozuvanja. Voziloto e Odlicno zacuvan so polna oprema.
✅✅KONTAKT NA TEL. 070 786 395

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Joco
Потврден огласувач
075426633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам