1 / 3
PRODAVAM TOCAK ALPINA BUFFALO POWERED 18 SPEED SHIMANO 26''
6.800 МКД
8.000 МКД
19.01.2023 10:00

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

PRODAVAM VELOSIPED ALPINA - BUFFALO POWERED BY ALPINA TURBO MACHINE HI - TEN STEEL FORK CONFORME PERFORMANCE, GEAR TECHNOLOGY 18 BRZINI SO FULL SHIMANO TOURNEY SIS INDEX SISTEM PRENOS ZAPCANICI MENUVACI, REVOSHIT TIPTRONIK SHALTERI, V - BRAKE KOCNICI PROMAX I ALU RACKI, 26 -KA DUPLI ALUMINSKI BANDAZI BRT DOUBLE WALL PROFILE MT - 240 T-B WEAR INDICATION SISTEM SO ORGINALNITE GUMI KAKO NOVI MNOGU MALKU VOZEN KVALITETEN JAK IZDRZLIV KOMPLETNO FUNKCIONALEN MAKSIMALNO SOCUVAN KAKO NOV EXTRA SOSTOJBA!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Контакт
Потврден огласувач
078 235 531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам