1 / 1
Delovi za SUZUKI VITARA
333 МКД
13.02.2023 09:49

Кичево

Марка:

Suzuki

Модел:

Vitara

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

56 kw / 76 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Sekakvi delovi za suzuki vitara 1.6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078933138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам