1 / 7
Avtobus mercedes 403 2007 euro 4
1 €
18.03.2023 11:54

Битола / Битола

Repariran top sostojba novi plocki mozi zamena za kombe 20 do 30 sedista

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава / Можна е замена од:

Pece
Потврден огласувач
076482770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам