1 / 11
Velosiped MERIDA FREESPORT 28" DEORE
8.000 МКД
05.02.2023 12:38

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

VELOSIPED MERIDA FREESPORT -
SHIMANO DEORE 3 X 8
ALEX RIMS DUPLI Bandasi
TRKALA 28"
ALUMINIUM.RAM
MNOGU SOCUVAN
KOMPLETNO ISPRAVEN
CENA 8000 den.
Tel.070 237 285 Zlatko

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070237285
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам