1 / 8
Renault megane 1.6
1.690 €
1.800 €
28.01.2023 19:46

Кичево

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Reno megane 1.6 benzin mn socuvano i stegnato vozilo reg cela godina , novi gumi klima ispravna

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
071254981
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам