1 / 4
Turbina za 1.9tdi 85kw 116 sharan galaxy alhabra golf
150 €
24.01.2023 11:45

Битола / Битола

Turbinata e originalna i pasira na site vw 1.9tdi 85 kw 116 konji .ne e reparirana bez aksijalna i radijalna luvta.kopletna

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

XxxxxxX
Потврден огласувач
070207969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам