1 / 6
iPhone X 100% BatteryHealth
16.000 МКД
26.01.2023 19:31

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

X

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Телефонот е максимално зачуван,без никаква гребнатинка
Донесен е од Австралија
Следува со полнач и три оргинални маски.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
079229362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам