1 / 12
VW BEETLE BUBA CABRIO 1.9 TDI 101 KS PERFEKTNA !
4.450 €
Цената е фиксна
22.03.2023 07:59

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Beetle

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW BEETLE BUBA CABRIO 1.9 TDI 101 KS PERFEKTNA !
- REGISTRIRANA CELA GODINA
- SERVISIRANA
- 2 PARA BANDAZI SO ZIMSKI I NOVI LETNI GUMI
- EXTRA OZVUCENIE
- NA VOZILOTE SE FUNKCIONIRA KAKO STO TREBA
- VOZILO ZA MERAKLII !!!
- BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION PANORAMA MK TABLI !

0 €

MERCEDES A180 CDI 109 KS ELEGANCE EXTRA !

3550 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам