1 / 9
Land rover
6.400 €
Цената не е фиксна
19.01.2023 19:30

Берово / Берово

Марка:

LandRover

Модел:

Defender

Година:

1981

Гориво:

Дизел

Километри:

45000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Останато

Land rover registriran, dizel motor, vo odlicna sostojba.
Za povekje informacii javete se na brojot 071 331 114 Goran

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
071331114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам