1 / 11
Se prodava BMW e90 facelift 2010/9 godina 320 d 177ks.
8.700 €
30.01.2023 09:51

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Bmw e90 facelift 320d 177ks.
Od oprema poseduva:
Dvozonski klimatronik
Airbac x 6
Radio biznis model
Park senzori napred i pozadi
Elektricno zatvaranje na retrovizori
Servo volan podesliv po visina i dlabina,fabricki bi ksenon.
Voziloto e kompletno servisirano,golem i mal servis.Novi zimski gumi
Za site delovi sto se zameneti postoi sodvetna dokumentacija
Proverka moze kade sakate po vasa zelba
Momentalna kilometraza 226.000km
Cena 8800eur.
Telefon za kontakt :
Miki 078838477

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078838477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам