1 / 3
Bmw R 1200 RT Patnicki
8.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2023 11:19

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Вид:

Туринг

Година:

2008

Модел:

Bmw R1200-RT

Километри:

50000

Motorot e vo odlicna sostojba ,
Momentalno e vo Svajcarija na Svajcarski Tablici , Po dogovor moze da se donese vo Mkd i Da se carini , Celosnata cena Komplet sredeni site dokumenti do Registracija e 8300€.
-Moze da me dobiete na Viber Makedonski Broj 072242320
Ili Svajcarski Broj WhatsApp , Tel +41768222002

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

KLIMENT
Потврден огласувач
071532292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам