1 / 7
Тв,двд,музички систем
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.05.2023 19:05

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Останато

Производ:

Останато

Големина:

51 cm (20 inch)

Телевизор Beko 51cm 1500ден.
Двд LG 1500ден
Музички систем LG 5000ден.
Музички систем Recor 1500ден
Се е во исправна состојба
За повеќе информации јавете се на:
070-831-260 Наќе

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Наќе
Потврден огласувач
070831260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам