1 / 6
Opel Zafira 2007 1.9dizel delovi
11 €
22.01.2023 16:50

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

078268198
Delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sejdo
Trpe blazeski 21
Потврден огласувач
078268198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам