1 / 5
Audi A3 delovi difuzer, preden panel 2003-2007
100 €
120 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.01.2023 09:59

Битола / Битола

Се продава дифузер/ преден панел за Audi A3 8P 2003-2008ма до пред фејслифт моделот. Оригинален, здрав, прав целосно исправен.

Одговара за 1.6 бензин, 2.0 бензин и 1.9TDI дизел.

OEM број:
8P0805594

Цена 100€ без алуминиумска греда, со неа 120€.

Немам други делови.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Ивица
Потврден огласувач
077747195
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам