1 / 3
Masa
4.800 МКД
20.03.2023 18:30

Охрид / Охрид

Nova Masa 120- dolzina. 70- sirina 75- visina. 4800-denari tel za info 075 470 709

075 470 709

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
070212786
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам