1 / 3
Matador gumi 15 ki
2.500 МКД
Цената е фиксна
27.01.2023 17:36

Кичево

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

195

Висина:

60

Дијаметар:

15

Se prodavaat matador gumi vo dobra sostojba samo 2 komada

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
077747988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам