1 / 8
Atego 12 18 god 08 so Kran Fassi
1 €
28.01.2023 10:07

Гази Баба / Скопје

Atego 12 18 god 08 so novi gumi mnogu sacuvan so Kran Fassi 8000 4t kreva

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Feli Komerc
Потврден огласувач
072599556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам