1 / 12
SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI
1 €
01.02.2023 13:34

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava audi a4 b8 2.0 tdi 125 kw servisirano pred 5000 km ulje site filtri rebrast ,vodna pumpa ,predni gurtni predni diskovi brembo zadni mortizeri monro pod garancija registrirana cela god so zelen karton za podetalni INFO NA OVOJ BROJ 071 395 140

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dusko
mara ugrinoska
Потврден огласувач
075322003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам