1 / 11
PEUGEOT 508 1.6 е-HDI GT Line
9.000 €
18.11.2022 10:58

Неготино / Неготино

Марка:

Peugeot

Модел:

508

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

86 kw / 117 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PEUGEOT GT-Line OPREMA
508
1.6HDI
E-HDI!!!
86KW/120KS
2012 YEAR
POTROSUVACKA 5L /100
160.000 KILOMETERS

OD OPREMA POSEDUVA:
-AVTOMATSKI MENUVAC
-F1 MENUVAC
-ABS
-BLUETOOTH KEY
-FINGER KEY
-KOMANDI NA VOLAN
-TEMPOMAT
-NAVIGACIJA
-SOS
-E-HDI MOTOR
-PARKING SENSORS
-SENZOR ZA SVETLA -SENZOR
-MAGLENKI
- ALUMINUM SKI
BANDAZHI - CENTRALNO ZAKLUCUVANJE -
KLIMATRONIK -
BOARD KOMPJUTER
- KOMANDI NA VOLAN - EL NA PROZORCI -
-EL NA RETROVIZORI
-REGISTRIRANA ZELEN KARTON 07 2023
-NOV AKUMULATOR START-STOP 1god GARANCIJA
-KOMPlET GOLEM SERVIS I FILTRI ULJE
NOVI GUMI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Budislav
Потврден огласувач
076717400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам