1 / 9
PRODAVAM VELOSIPED DRAG - DAZER ENGINERED FULL SHIMANO 24''
70 €
90 €
08.03.2023 11:59

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

24 "

PRODAVAM VELOSIPED DRAG - DAZER DESIGNED ENGINERED HI-TEN STEEL FRAME 18 SPEED GEAR TEHNOLOGY FULL SHIMANO SISTEM TOURNEY SISINDEX PRENOS ZAPCANICI MENUVACI REVOSHIFT SHALTERI, V - BRAKE ALUMINSKI RACKI KOCNICI PEDALI I N0GARKA, SO 24 - KA ALUMINSKI BANDAZI EXTRA GUMI, LUTA CLASIC SEDISTE KVALITETEN JAK CELOSNO FUNKCIONALEN ODLICNA SOSTOJBA!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Телефон
Потврден огласувач
070 233 909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам