1 / 6
ZEPPELIN 7036-1 Hindenburg Moonphase
10.000 МКД
28.03.2023 15:56

Велес / Велес

Се продава нов рачен часовник ZEPPELIN
7036-1 Hindenburg Moonphase.

Спецификации:

Кварцен механзиам Cal. Ronda 706B
Челично куќиште
Сребрен бројчаник со три мали суб-бројчаници за месечевото мени, денот во седмицата и датумот, како и стрелка која ја покажува неделата од годината
Акрилно стакло
Кожено ремче, 20 мм
Димензии 40 мм x 44мм x 10мм

За повеќе информации и фотографии контактирајте ме на Viber.

https://www.mytime.mk/casovnici/14567-7036-1-hindenburg-moonphase

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Се продава од:

Ziko
Потврден огласувач
075787801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам