1 / 8
Zeppelin Hindenburg LZ129 ref. 7060
15.000 МКД
25.03.2023 18:59

Велес / Велес

Се продава рачен часовник Zeppelin Hindenburg LZ129 ref. 7060

Спецификации:

Автоматски модифициран Citizen Miyota 9132, 26 jewels механизам
Кремаст бројчаник
Овално hesalite стакло
Кожено ремче, 20мм
Водотопорен 30m
Димензии 40 мм х 44мм х 13 мм

За повеќе информации и фотографии контактирајте ме на Viber.

http://swisstime.co/en/zeppelin-lz129-hindenburg-7060-4-classic-automatic-power-reserve--var--7060-1/?action=15&id=780

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Се продава од:

Ziko
Потврден огласувач
075787801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам