1 / 9
AUDI RS7
По Договор
05.12.2022 11:16

Тетово / Тетово

Марка:

Audi

Модел:

RS 7

Година:

2020

Гориво:

Бензин

Километри:

85000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

340 kw / 462 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Tel.078226020

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
078284552
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам