1 / 8
MAZDA 3 2.2D 150KS 2009G UVOZ CH
6.300 €
6.500 €
Денес 11:58

Битола / Битола

Марка:

Mazda

Модел:

3

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mazda 3 2.2d 150ks
Proizvedena 2009
Pominati 206 000km
Servis napraven pred 300km
Kolata e vo perfektna sostojba vnatre nadvor
Ful oprema fabricka navigacija,p.senzori,tempomat,greaci na sedista......
Plateni se site trosoci do registracija
Uvezena od ch🇨🇭
Bez zameni
Mozi da se vidi proba proveri slobodno

Mitko 072 206 725

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BAZE
Потврден огласувач
071225900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам