1 / 1
Плакар за во ходиник
100 €
17.11.2022 22:24

Аеродром / Скопје

Плакар за ходник од медијапан со димензии:
200цм висина, должина 100цм и ширина 45цм.
НОВ!!!

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
070200267
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам