1 / 2
ADIDAS ULTIMOTION - Original !!!
1.200 МКД
06.11.2022 19:49

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

37

Боја:

Темно сина

************ P R O D A D E N I **************

Se prodavaat original patiki ADIDAS ULTIMOTION, so golemina br. 37 i 1/3 (23 cm)
Patikite se odlicno socuvani, bukvalno kako novi, mnogu udobni i lesni,doneseni od stranstvo.
Link do video od patikite:
https://youtu.be/Zo7hx5232-U


Cena....................1200 den


Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE REVOLUTION 3– Original !!!

1200 МКД

NIKE AIR MAX Essential – Original !!!

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам