1 / 2
ADIDAS TUBULAR X PK - Original !!!
1.200 МКД
22.01.2023 18:06

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

36

Боја:

Црна

************ P R O D A D E N I *************


Se prodavaat original patiki ADIDAS TUBULAR X PK , so golemina br. 36(22,5 cm)
Patikite se odlicno socuvani, bukvalno kako novi, mnogu udobni i lesni,doneseni od stranstvo.
Link do video od patikite:
https://youtu.be/rr0sq5IsHKM

Cena....................1200 den


Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE AIR MX-720 - Original !!!

1500 МКД

NIKE AIR MAX IVO - Original !!!

2200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам