1 / 2
Krone poluprikolka
По Договор
05.01.2023 08:55

Битола / Битола

Vo perfektna sostojba,dobri gumi,registrirana,god 2006, Kontakt Blagojce 070459077 viber na istiot broj .

CENA po dogovor.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

LJUBE
Потврден огласувач
070592757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам