1 / 12
Stan vo Ohrid Bul. Turisticka
1 €
10.03.2023 17:29

Охрид / Охрид

Број на соби:

2,5

Квадратура:

56 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Bul. Turisticka Ohrid

Se prodava stan vo nova zgrada vo Ohrid na Bul. Turisticka kaj benziskata Okta.
Stanot e na petti kat jugoistok vo povrsina od 56 m2, raspolaga so komotna dnevna soba, trpezarija, kujna, spalna, dve terasi.
Stanot se prodava so stvari dve klimi, masina za alista perenje I susenje, vgradenit elementi koristen edna godina.
Cena 75. 000 evra

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Agencija za nedviznosti i marketing Sajce
ul.Dimitar Vlahov br.14
Потврден огласувач
077 969 012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам